MagicInfo Cloud - služba pre riadenie digitálnych plagátov.

MagicInfo Server

Ponúkame vám službu „MagicInfo Cloud“, ktorá vám prostredníctvom Magicinfo Server-a umožní ovládať obsah vašej prezentácie na vašich digitálnych plagátoch odkiaľkoľvek cez internet. Odbremeníme vás tak od nutnosti inštalácie a prevádzky vášho vlastného servera MagicInfo. Umožní vám riadiť vaše digitálne plagáty vzdialene, ovládať zvuk, jas a iné parametre.

Môžete naplánovať, čo a kedy sa na ktorom digitélnom plagáte bude prezentovať, riadiť nahrávanie prezentácií do vybratých plagátov, kontrolovať, čo sa na ktorom práve zobrazuje. Jednoducho nastavíte dynamický obsah prezentácie, vo vhodný čas vložíte svoje oznámenia, akciovú ponuku, cenník …

Okamžité použitie

Jednoducho sa cez prehliadač pripojíte na našu MagicInfo Cloud webstránku, zadáte pridelené meno a heslo a hneď máte všetky funkcie k dispozícii. Nepotrebujete u seba nič inštalovať, kupovať licencie, spravovať. Jednoducho sa pripojíte a riadite si svoje prezentácie a digitálne plagáty.

Vidíte stav plagátov aj aktuálnu zobrazovanú prezentáciu.

Plánujete v zabudovanom kalendári obsah, čas a dátum prezentácie, tak, aby bol obsah dynamický a aby skutočne zaujal.

A samozrejme, vytvárate obsah prezentácií.

Vytváranie obsahu

Nástroj MagicInfo Author/WebAuthor je vám hneď k dispozícii na vytváranie vášho obsahu.

Môžete použiť akýkoľvek multimediálny obsah, videá, obrázky, súbory pdf, pptx prezentácie, externé webové stránky, video streamy…. Buď len na celú obrazovku, alebo na vami rozdelené časti obrazovky (podľa licencie). Do jednej oblasti pustíte zaujímavé video, do druhej aktuálnu cenovú ponuku, do ďalšej zaujímavú ppt prezentáciu. Nastvíte si vrstvy, efekty,… tak, aby ste zaujali. Samozrejmosťou je i zvuk, na ďiaľku cez virtuálny ovládač nastavíte intenzitu, ako aj iné parametre, tak ako na domácom televízore.

Ceny

Platíte len jeden poplatok za monitor a mesiac a máte tak k dispozícii ovládanie monitorov a obsahu prezentácie. Plnú funkčnosť softvéru MagicInfo Server.

Žiadne skryté poplatky, žiadne starosti so správou servera.

Platíte len podľa počtu použitých monitorov a podľa vami zvolenej licencie Lite, alebo Premium.

Lite

15€ + DPH

Prehráva obrázky, videá, pdf, docx a pptx súbory na celú obrazovku.

Neumožňuje diaľkový ovládač, rozdeľovanie obrazovky, viac kanálov, zobrazovanie internetového obsahu.

Premium S

30€ + DPH

Ako licencia Lite, plus naviac rozdeľovanie obrazovky na viaceré samostatné časti, zobrazovanie externých zdrojov (web, RSS, IP stream), MagicInfo/WEB Author, viac kanálov, vzdialené ovládanie a vzdialený prístup. Cena tak pokrýva všetky náklady na riadenie digitálnych plagátov.