Digital signage - digitálne plagáty spoľahlivo zaujmú. Dynamický obsah, video, prezentácia.

Digitálny plagát

je špeciálny monitor, vybavený interným mediálnym prehrávačom a pripojením na LAN cez ethernet alebo WiFi. Bez nutnosti riadiaceho PC prehráva požadovanú prezentáciu.

Pozornosť vašich klientov je nutné udržať a prehĺbiť. Na to máme účinné nástroje pre tvorbu a správu obsahu, ktoré dokážu splniť najnáročnejšie požiadavky vašej firmy.

Systém MagicInfo™ práve takéto nástroje poskytuje a patrí k absolútnej špičke riešenia správy digitálneho zobrazenia. Riešenie Samsung vždy prináša konštantne vysokú úroveň kvality a spoľahlivú konektivitu, ktoré spoločne pomáhajú vytvoriť perfektnú platformu pre zobrazovanie dynamického obsahu na digitálnych displejoch.

Konkrétne riešenie

Systém pozostáva z jedného, alebo viacerých špeciálnych LCD monitorov, pripojených cez WiFi, alebo LAN sieť. Monitory, respektíve ich obsah je riadený diaľkovo špeciálnym programom. Systém MagicInfo™ obsahuje softvér vhodný na rôzne účely a na použitie v rozmanitých prostrediach za účelom dosiahnutia maximálnej návratnosti investícií. Nezáleží na tom, či sa jedná o použitie vo veľkej spoločnosti s rozsiahlou sieťou rozmanitých displejov, alebo o snahu malej firmy získať veľkú konkurenčnú výhodu.

Vytvárate obsah prezentácie, určujete monitor – digitálny plagát, na ktorom sa to má zobraziť, nastavujete presné plánovanie pre zobrazenie rôzneho obsahu. Video, cenníky, ppt prezentácie, obrázky,… načasujete, zoradíte, zobrazíte. Dynamický obsah vždy zaujme.

Jednoduché, moderné a jednotné používateľské rozhranie

Jednoduchosť práce je základom riešenia MagicInfo™. Vďaka intuitívnemu prevedeniu ostanete vysoko produktívni a môžete zabudnúť na starosti a zbytočné zdržanie spôsobené nedôležitými problémami. S užívateľsky prívetivým rozhraním na stolnom počítači, tablete a mobilnom telefóne ľahko obsah ako vytvoríte, tak aj publikujete. A naviac si rozhranie zachováva svoj dizajn naprieč jednotlivými platformami, takže budete rovnako výkonní bez ohľadu na nástroj, ktorý k práci použijete.

Systém je jednoduchý

Tvorí ho software na návrh obsahu, poradia a časové plánovanie prezentácie obsahu do digitálnych plagátov. Dôležitý je samozrejme špeciálny cieľový monitor – digitálny plagát, so zabudovaným prehrávačom. Stačí, keď ho pripojíte do internetu cez vašu sieť (napr. cez WiFi) a softvér servera zabezpečí nahratie prezentácie na digitálnom plagáte (monitore) podľa naplánovaných časov a obsahu. Využite akýkoľvek model riadenia, ktorý vyhovuje vášmu podnikaniu. Pod systém MagicInfo™ spadajú dve riešenia. Sú navrhnuté tak, aby pokryli rozsiahlu škálu potenciálnych spôsobov použitia.

MagicInfo™ Express (pre miestnu správu)

Užívateľsky prívetivé a zároveň komplexné riešenie pre lokálne použitie MagicInfo™ Express je ako stvorené pre majiteľov menších firiem. Ponúka jednoduché ovládanie, ale zachováva si vysokú mieru efektivity. Prevádzkovateľom poskytuje jednoduchý spôsob vytvorenia, načasovania a zobrazenia obsahu nielen priamo v predajni, ale napríklad aj vonku na budove. Softvér podporuje platformu PC (Windows®/Mac®), tablety a smartfóny (Android™/iOS™), takže majitelia firiem získajú výkonné a mimoriadne nenáročné riešenie. Podporuje len miestne WiFi pripojenie. Software je zdarma.

MagicInfo™ Server (softvér pre vzdialenú správu)

Komplexné riešenie pre centrálnu správu digitálneho zobrazovania, MagicInfo™ Server zefektívňuje zobrazovanie obsahu na väčšom množstve digitálnych plagátov. Poskytuje zjednotené sieťové riešenie, ktoré výrazne zjednodušuje správu rôznych pripojených prvkov. Zároveň uľahčuje nasadzovanie obsahu a riadenie hardvéru, takže sa môžete sústrediť na naliehavejšie úlohy. My vám ponúkame našu službu MagicInfo Cloud, ktorá vás odbremení od prevádzkovania vlastného servera MagicInfo™ Server na riadenie vašich digitálnych plagátov. Obsahuje tiež MagicInfo Author/WebAuthor na vytváranie vášho obsahu

Riešenie MagicInfo™

Riešenie MagicInfo™ je vyvinuté špeciálne pre digitálne displeje spoločnosti Samsung. K bezproblémovému chodu nevyžaduje žiadne ďalšie úpravy a môžete sa spoľahnúť na rýchlu a spoľahlivú inštaláciu celého systému. Výkonné funkcie plánovania a správy majú pod kontrolou nielen zobrazovaný obsah, ale aj samotný displej. Umožňujú jeho zapínanie a vypínanie alebo úpravu jasu podľa stanoveného harmonogramu, takže pomáhajú šetriť náklady na prevádzku digitálnych obrazoviek. Užívatelia riešenia MagicInfo™ tiež môžu prostredníctvom ľahkého nahratia nového firmvéru udržovať svoj systém vždy aktualizovaný a stopercentne spoľahlivý.